Яценюк грозиться прийти в гості до Гереги

Максим Опанасенко
10 липня 2013р. 15:14

У четвер о 10:00 нардепи від "Батьківщини" на чолі з Арсенієм Яценюком прийдуть на засідання Київради. Про це повідомляє прес-служба "Батьківщини".

У "Батьківщині" вчергове кажуть - Київрада вже нелегітимна, а тому вони спробують щось зробити, аби засідання київських депутатів не відбулося.

Активісти "Свободи" і руху "Звільнимо Київ разом" раніше вже покликали киян на акцію також депутатів Верховної Ради. Вони хочуть зібрати достатню кількість киян, аби ті зайняли всі вільні місця в залі засідань Київради і не дали депутатам можливості працювати.

1 липня секретар Київради Галина Герега підписала розпорядження про проведення сесії 11 липня. 30 травня Конституційний суд ухвалив рішення, за яким чергові вибори до Київради та мера Києва мають відбуватися одночасно по всій Україні. Повноваження ж нинішньої Київради вичерпуються у травні. Вона була обрана в 2008 році, коли відбулися дострокові вибори Київради та мера. Повноваження обраного тоді Леоніда Черновецького закінчилися у червні минулого року. Фактично містом керує ставленик влади Олександр Попов та лояльна йому більшість, яка складається у уламків Блоку Черновецького, "тушок" з Блоку Тимошенко та Блоку Кличка, а також Партії регіонів з Громадським активом Києва. За рішенням Конституційного суду ця Київрада зберігається до 2015 року, коли по всій Україні мають пройти вибори рад та голів. Тоді нинішня Київрада замість п`яти років, на які ми її вибрали, матиме можливість ділити землю вісім. Другого червня півтисячі киян вийшли на акцію протесту, на якій "зачинили" нелегітимну Київраду до виборів.

 

 

Теги: Київ