Суд над Тітушком перенесли на 6 серпня

Максим Опанасенко
10 липня 2013р. 16:15

Шевченківський районний суд переніс розгляд справи про напад Вадима Тітушка і ще трьох молодиків на журналістів Ольгу Сніцарчук і Влада Соделя 18 травня в Києві.

Перерву в суді попросив зробити прокурор, пославшись на відсутність адвоката одного з обвинувачених. Його думку розділили як підсудні, так і їхні захисники. Наступне засідання відбудеться 6 серпня.

Що цікаво, перед початком судового засідання під судом зібралися активісти і журналісти на акцію протесту. Зокрема, журналіст Богдан Хмельницький викликав Вадима Тітушка на боксерський поєдинок. Активісти навіть змонтували перед судом своєрідний ринг з канатами. 

Під час мітингів 18 травня журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера Влада Соделя побили біля Софійської площі.Міліція почала розслідування справи тільки після акції, проведенної журналістами під будівлею МВС. В інтернеті також з'явилося відеозвернення Вадима Тітушка, у якому він стверджує, що його найняла опозиція і він журналістів не бив. Журналісти створили відеоролик, у якому поєднали всі наявні докази, які дозволяють стверджувати, що нападники на журналістів 18 травня, були причетні до Партії регіонів. Колеги Сніцарчук і Соделя з різних видань і телеканалів провели вже декілька акцій на підтримку журналістів, в тому числі - і кількаденне ночування під будівлею Міністерсва внутрішніх справ. Проте депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко заявила, що документальних доказів того, що Вадим Тітушко побив двох журналістів у Києві на мітингу "Вставай, Україно!" немає.

 

Теги: Київ