Корнацький скаржиться на підпал своїх полів

Максим Опанасенко
11 липня 2013р. 9:36

У середу невідомий підпалив поля ТОВ "Агрофірма Корнацьких" біля села Кам‘яна Балка Миколаївської області. Про це на своєму Фейсбуці пише кандидат в депутати від "Батьківщини" і власник "Агрофірми Корнацьких" Аркадій Корнацький.

"Підпалювача охоронцям агрофірми Корнацьких вдалося терміново затримати. Це був безробітний чоловік, який мав особисті стосунки із жінкою із села Кам‘яна Балка (до якої він, власне, йшов). Він зізнався, що він навмисне кинув сірника, адже його про це «попросили» троє хлопців на ринку Первомайська. За словами чоловіка, в нього є борги перед певними місцевими кримінальними елементами, і йому пообіцяли «списати» ці борги, якщо він підпалить одне з полів по дорозі до Кам‘яної Балки. Кому належать дані землі, за словами затриманого, він не знав, йому просто назвали,де саме треба кинути сірника або недопалка" - пише Корнацький. Вогонь та дим побачили місцеві мешканці та сповістили охорону підприємства. Полум'я загасили. Корнацький скаржиться - міліцію викликали о 16:15, а приїхала вона о 17:30. Чоловік запевняє - це чергова провокація проти нього.


18 червня молодики з рушницями вже намагалися захопити агрофірму Корнацького. Корнацький балотувався на виборах у 132 окрузі у Первомайську, де визнали перемогу регіонала Віталія Травянка після того, як беркут штурмом забрав протоколи та печатку окружкому, а потім визнали результати такими, що не підлягають встановленню - округ потрапив до 5-ти проблемних округів. Арсеній Яценюк з трибуни Верховної Ради звернувся до Генпрокурора Віктора Пшонки із закликом розслідувати цей інцидент, як тиск на кандидата в депутати. Міліція розслідує напад, частина нападників затримана. В одному з них Facebook-спільнота впізнала так званого "журналіста Пилипишина" - молодика, котрий влаштовував сутички на проблемному окрузі №223 у Києві, де під час виборів до Ради у жовтні 2012-го балотувалися екс-голова Шевченківської райдержадміністрації Віктор Пилипишин і кандидат від "Свободи" Юрій Левченко. 

 

Теги: Київ