У лікарні вже 28 студентів університету Шевченка

Максим Опанасенко
11 липня 2013р. 9:39

У лікарні вже 28 студентів університету Шевченка

Вже 28 студентів Київського національного університету Шевченка, котрі проходять виробничу практику в Канівському природохоронному заповіднику, опинилися в лікарні з отруєнням. Про це повідомляє прес-служба МНС.

У всіх діагноз - гострий гастроентероколіт. За повідомленням, харчувалися студенти у відомчій їдальні. Станом на ранок госпіталізовані перебувають у стані середньої тяжкості.  Причина захворювання встановлюється.

Два тижні тому у дитсадку №455 на Празькій, 31А отруїлося 43 дитини і два працівники. За результатами попередньої перевірки Держсанепідслужбою, причиною отруєння стала вермішельна запіканка з курячим м'ясом і яйцями. Виникненню та розповсюдженню спалаху сприяли порушення погодженого двотижневого меню, недотримання правил технології приготування страв, недотримання санітарно-епідеміологічного та дезінфекційного режимів у закладі, порушення правил особистої гігієни персоналом (кухарем, комірником, медичною сестрою), порушення термінів реалізації та умов зберігання масла вершкового, порушення ведення медичної документації та термінів проходження профілактичних медичних оглядів персоналом. Одразу після цього, Головне управління освіти Києва взялося перевіряти всі дитсадки міста. Про те, хто винен у отруєнні дітей, читайте у розслідуванні "Свідомо".

Фото - bpart.kiev.ua

Теги: Київ