Кияни "катують" "Беркут" під Київрадою

Максим Опанасенко
11 липня 2013р. 10:46

Кияни "катують" "Беркут" під Київрадою

Активісти, що зібралися на мітинг проти нелегітимності Київради, влаштували бійцям "Беркуту", що охороняють будівлю мерії, "тортури". Про це повідомляє журналіст "Свідомо".

Люди прибрали прапори і плакати, котрі закривали бійців від сонця. При цьому мітингувальники заявили - "Грійтесь, с*ки!". Від 30-градусної спеки по обличчах правоохоронців, вдягнених у шоломи і бронижилети, стікає піт.

Народні депутати від "Батьківщини", УДАРу і "Свободи" заблокували трибуну Київради і не давали проводити засідання, наголошуючи на незаконності сесії. Секретарю Київради Галині Герезі довелося оголошувати перерву. Акція протесту киян і активістів під будівлею мерії продовжується. Активісти заявляють про закінчення повноважень київських депутатів і незаконність їхніх рішень. 1 липня секретар Київради Галина Герега підписала розпорядження про проведення сесії 11 липня. 30 травня Конституційний суд ухвалив рішення, за яким чергові вибори до Київради та мера Києва мають відбуватися одночасно по всій Україні. Повноваження ж нинішньої Київради вичерпуються у травні. Вона була обрана в 2008 році, коли відбулися дострокові вибори Київради та мера. Повноваження обраного тоді Леоніда Черновецького закінчилися у червні минулого року. Фактично містом керує ставленик влади Олександр Попов та лояльна йому більшість, яка складається у уламків Блоку Черновецького, "тушок" з Блоку Тимошенко та Блоку Кличка, а також Партії регіонів з Громадським активом Києва. За рішенням Конституційного суду ця Київрада зберігається до 2015 року, коли по всій Україні мають пройти вибори рад та голів. Тоді нинішня Київрада замість п`яти років, на які ми її вибрали, матиме можливість ділити землю вісім. Другого червня півтисячі киян вийшли на акцію протесту, на якій "зачинили" нелегітимну Київраду до виборів.

Теги: Київ