Гриневич в Київраді побили, Кужель - пригрозили

Максим Опанасенко
11 липня 2013р. 11:42

Депутат Київради від "Народної партії" Олександр Ліщенко вдарив нардепа від "Батьківщини" Лілію Гриневич і погрожував її однопартійцям Леоніду Ємцю і Олександрі Кужель розправою. Про це Кужель пише на своєму Фейсбуці.

"Ты и Емец не доживете до вечера», - пообещал сейчас «избранник» киевлян Александр Лищенко. Обещание сопровождалось отборной нецензурной бранью. Этот господин, являющийся членом постоянной комиссии по вопросам земельных отношений, настолько прикипел к своему «теплому» месту и так не хочет с ним расставаться, что напал на женщин-депутатов. От его удара отлетела к стене Лилия Гриневич и сильно ударилась головой" - пише Кужель.

Фотография: Господин в сером костюме – тот, кто обещал, что я не доживу до вечера.  Судя по его лицу – вполне удовлетворен  собой и уверен в собственной безнаказанности.  Чувствует себя героем.

Народні депутати від "Батьківщини", УДАРу і "Свободи" заблокували трибуну Київради і не давали проводити засідання, наголошуючи на незаконності сесії. Секретарю Київради Галині Герезі довелося оголошувати перерву. Акція протесту киян і активістів під будівлею мерії продовжується. Активісти заявляють про закінчення повноважень київських депутатів і незаконність їхніх рішень. 1 липня секретар Київради Галина Герега підписала розпорядження про проведення сесії 11 липня. 30 травня Конституційний суд ухвалив рішення, за яким чергові вибори до Київради та мера Києва мають відбуватися одночасно по всій Україні. Повноваження ж нинішньої Київради вичерпуються у травні. Вона була обрана в 2008 році, коли відбулися дострокові вибори Київради та мера. Повноваження обраного тоді Леоніда Черновецького закінчилися у червні минулого року. Фактично містом керує ставленик влади Олександр Попов та лояльна йому більшість, яка складається у уламків Блоку Черновецького, "тушок" з Блоку Тимошенко та Блоку Кличка, а також Партії регіонів з Громадським активом Києва. За рішенням Конституційного суду ця Київрада зберігається до 2015 року, коли по всій Україні мають пройти вибори рад та голів. Тоді нинішня Київрада замість п`яти років, на які ми її вибрали, матиме можливість ділити землю вісім. Другого червня півтисячі киян вийшли на акцію протесту, на якій "зачинили" нелегітимну Київраду до виборів.

Теги: Київ