З 400 будівельників в Охматдиті залишилася чверть

Маша Землянська
11 липня 2013р. 12:46

З 400 будівельників в Охматдиті залишилася чверть

Добудовувати новий корпус Охматдиту залишилося 50 будівельників з 400-ох. А все тому що бракує коштів для оплати праці робітникам. Представник забудовника - компанії Укрмедпроф, на нараді в Кабміні попередив: лікарня збивається з графіків і якщо гроші не знайдуть - "надія" дітей так і залишиться надією.

10-го липня Микола Азаров запросив громадських активістів та волонтерів, щоб пояснити чому на новий корпус Охматдит дали тільки 50 мільйонів. І хоча сам прем'єр до людей не прийшов, його представники виправдовувалися - гроші потрібні не тільки лікарням. Натомість пояснити чому замість обіцяних на 2013 рік 700-а мільйонів виділили тільки 145 - не зміг.

Як компроміс захисникам Охматдиту пообіцяли зустріч з Міністерством фінансів. Волонтери мають сподівання, що на ній порожніх балачок не буде - намагатимуться шукати реальні виходи. Планувати і будувати новий корпус, котрий зможе лікувати додатково 27 000 маленьких пацієнтів, почали в вересні 2011-го року. Всього для завершення лікарні та встановлення обладнання заплановано 1 мільярд 800 мільйонів гривень.

 

Теги: Київ , Охматдит , діти , гроші