У Гриневич струс мозку через депутата Київради

Максим Опанасенко
11 липня 2013р. 12:55

У народного депутата від "Батьківщини" Лілії Гриневич - струс мозку і вона зараз знаходиться під крапельницею. Про це заявляє прес-служба "Батьківщини".

За повідомленням, травми депутат зазнала від поштовху депутата Київради від "Народної партії" Олександр Ліщенка під час блокування трибуни на засідання київської ради. Гриневич вдарилася головою об стіну і втратила свідомість.

"Батьківщина" обіцяє звернутися до правоохоронних органів і Генпрокуратури через побиття і через погрози їхнім однопартійцям. Зокрема, Ліщенко нібито погрожував Олександрі Кужель і Леоніду Ємцю розправою. 

Народні депутати від "Батьківщини", УДАРу і "Свободи" вранці заблокували трибуну Київради і не давали проводити засідання, наголошуючи на незаконності сесії. Секретарю Київради Галині Герезі довелося закривати сесію. Це стало маленькою перемогою і активістів, котрі зібралися під будівлею мерії і заявили про закінчення повноважень київських депутатів і незаконність їхніх рішень. 1 липня секретар Київради Галина Герега підписала розпорядження про проведення сесії 11 липня. 30 травня Конституційний суд ухвалив рішення, за яким чергові вибори до Київради та мера Києва мають відбуватися одночасно по всій Україні. Повноваження ж нинішньої Київради вичерпуються у травні. Вона була обрана в 2008 році, коли відбулися дострокові вибори Київради та мера. Повноваження обраного тоді Леоніда Черновецького закінчилися у червні минулого року. Фактично містом керує ставленик влади Олександр Попов та лояльна йому більшість, яка складається у уламків Блоку Черновецького, "тушок" з Блоку Тимошенко та Блоку Кличка, а також Партії регіонів з Громадським активом Києва. За рішенням Конституційного суду ця Київрада зберігається до 2015 року, коли по всій Україні мають пройти вибори рад та голів. Тоді нинішня Київрада замість п`яти років, на які ми її вибрали, матиме можливість ділити землю вісім. Другого червня півтисячі киян вийшли на акцію протесту, на якій "зачинили" нелегітимну Київраду до виборів.

Теги: Київ