Княжицький хоче вибачень від редактора УП

Ольга Бондаренко
11 липня 2013р. 13:56

Депутат від "Батьківщини" Микола Княжицький сподівається на вибачення від головного редактора впливового видання "Українська правда" Олени Притули. Про це він написав у Фейсбуці.

Княжицький пише: "Як медіа маніпулюють суспільством. Зокрема Українська правда.Там надруковано замітку про те, що ніби-то люди Арбузова платять медіа за поширення позитивної інформації про уряд. Це цілком можливо. Але потім ось така цитата"По словам Найема, такие предложения появлялись раньше, а сейчас озвучены тезисы, которые предлагаются для освещения в блогосфере. К слову, законопроект о прозрачности собственников СМИ, упомянутый в перечне, представлял в парламенте Николай Княжицкий, бывший гендиректор канала ТВі, вокруг которого разразился скандал со сменой собственника.". Принагідно повідомляю, що я якраз нещадно критикував Парламент за прийняття цього урядового законопроекту, як недосконалого. Мої поправки до нього не були проголосовані, а подавав я зовсім інший законопрокт. Порівняння мого і урядового законопроекту друкувала і Українська правда. Притулі має бути соромно за брехню і маніпуляції. Сподіваюся на виправлення і вибачення".

6 червня Микола Княжицький опинився у рейтингу ворогів преси Інституту масової інформації та Незалежної медіа-профспілки. За поясненням організацій, до "антирейтингу" Княжицький потрапив за знищення репутації опозиційного телеканалу ТВі, введення цензури на телеканалі, відсутність реакції на протест колективу журналістів, використання економічних важелів тиску на журналістів.


Теги: Київ , Княжицький