Ліщенко: Не знаю хто така Гриневич

Маша Землянська
11 липня 2013р. 14:09

Ліщенко: Не знаю хто така Гриневич

Депутат Київради від "Народної партії" Олесандр Ліщенко, якого звинувачують в побитті та погрозам нардепам -  спростовує свою провину. В розмові зі "Свідомо" він зізнався, що взагалі не знає, хто така Лілія Гриневич, а от Олександра Кужель розірвала на ньому сорочку - тому усі заяви опозиції ні що інше, як провокація.

«Госпожа Кужель позволила себе взять и разорвать на мне рубашку. Это оскорбительно в мою сторону. Что я должен прийти в свою семью, чтоб моя жена зашивала рубашку - потому что депутат Верховного Совета позволяет себе таким образом выражать свои эмоции? Я ей сделал замечание: «У вас что ко мне не любовь?» Я не предмет изнасилования? Нельзя же на мне распускать руки? Поэтому у них такая тактика: оборона – в ответ на замечание. Ситуацию пытаются вывернуть в другую сторону, якобы я пытался ей угрожать!», - пояснює ситуацію Ліщенко і додає: - «Я вырастил не одного спортсмена. Среди которых и призер Олимпиады. А что она делает, пусть что-то покажет? Получает сегодня 45 тысяч гривен. И это мы платим эти налоги. А я депутат Киевсовета и работаю на общественных началась. Я поддерживаю спорт, садики, школы, пенсионеров. Это разные вещи. Я готов выйти и открыто это заявить».


«Свідомо» також поцікавилось з приводу історії зі струсом мозку Гриневич. На що у відповідь почули: «Возле меня стоял не один десяток человек Киевсовета и они подтвердят, что это провокация. И ничего подобного не было. Я вообще не знаю кто это такая».

 Усі інциденти сталися вранці 11-го липня. Народні депутати від "Батьківщини", УДАРу і "Свободи" заблокували трибуну Київради і не давали проводити засідання, наголошуючи на незаконності сесії. Секретарю Київради Галині Герезі довелося закривати сесію. Це стало маленькою перемогою і активістів, котрі зібралися під будівлею мерії і заявили про закінчення повноважень київських депутатів і незаконність їхніх рішень. 30-го травня Конституційний суд ухвалив рішення, за яким чергові вибори до Київради та мера Києва мають відбуватися одночасно по всій Україні. Повноваження ж нинішньої Київради вичерпуються у травні. Фактично містом керує ставленик влади Олександр Попов та лояльна йому більшість, яка складається у уламків Блоку Черновецького, "тушок" з Блоку Тимошенко та Блоку Кличка, а також Партії регіонів з Громадським активом Києва. За рішенням Конституційного суду ця Київрада зберігається до 2015 року, коли по всій Україні мають пройти вибори рад та голів.

 

Теги: Київ , Київрада