Тернопільські ДАІшники побились з водєм (відео)

Ольга Бондаренко
11 липня 2013р. 14:35

Тернопільські ДАІшники побили водія автівки, який не захотів віддати їм свій мобільний телефон. Зафіксувати правопорушення та викласти відео в інтернет вдалось одній із пасажирок авто.

Ось що вона написала: "Спочатку у авто, яке спинили, водій виявився тверезим. І тоді події розгортались не так, як мало б бути. Працівники ДАІ відібрали мобільні телефони у хлопців, а потім, коли юнаки хотіли забрати свої телефони -- повалили молодь на землю і почали бити".

2 липня у містечку Врадіївка, близько тисячи людей вночі штурмом взяли райвідділок мілції. Людей обурило те, що працівники міліції намагаються стати на захист одного зі співробітників міліції, який, за словами 29-річної мешканки Ірини Крашкової, зґвалтував її разом з іншим міліціонером. Жертва насильства повідомила слідчому, що її побили і зґвалтували два офіцери міліції - лейтенант Дмитро Поліщук та старший лейтенант Євген Дрижак.  7 липня протестувальники з Врадіївки, обурені бездіяльністю міністра МВС Віталія Захарченка, вирушили на Київ. 

Теги: Київ , ДАІ