За отруєння в дитсадку полетіли голови

Максим Опанасенко
11 липня 2013р. 15:17

За отруєння дітей в дитсадку №455 на Празькій (Дніпровський район) вже звільнено завідувача, старшу медичну сестру, кухаря і підсобного робітника. Таку відповідь на запит "Свідомо" надали в управлінні освіти Дніпровського району.

Окрім цього начальнику відділу з питань дошкільної освіти управління освіти та головному спеціалісту відділу з питань дошкільної освіти оголосили догану та позбавили їх премії. Разом з тим розслідування ще триває. І поки що дитсадок закритий. Він має шанси повернутися до роботи після того, як будуть утилізовані курячі яйця, котрі стали причиною інциденту і є доказом у кримінальній справі.

19-го червня 41 дитина та двоє працівників дитсадоску №455 опинилися у лікарні з отруєнням. Комісія з медиків та санепідеміологів встановила – дітей отруїла вермішельна запіканка. Сальмонела Enteritidis групи D потрапила на дитячі тарілки разом з яйцями. Привозять їх для дитсадків Дніпровського району з «Агрофірми Березанська птахофабрика», що у селі Садове. Посередник між садками та птахофабрикою - ПП "Ніка-1". За десяток заражених сальмонелою яєць ця компанія попросила з київського бюджету по 10,7 гривень за десяток. «Свідомо» перевірило - на момент закупівлі вони в Києві коштували по 7,79. А от ще один компонент запіканти -курку, привозила фірма «Торгпродсервіс». Закуповувала м'ясо птиці вона у «Комплексу Агромакс». А точніше у його філії «Гаврилівський птахівничій комплекс».

 

Теги: Київ