Парк Дружби народів віддали невідомим за 20 млн

Маша Землянська
11 липня 2013р. 16:17

Облаштувати спортивний парк на території парку культури і відпочинку «Дружби народів» у Деснянському районі буде ТОВ «Інноваційний спортивний парк». Такі результати консурсу на вибір інвесторів, який провела київміськадміністрація.

"Згідно з умовами конкурсу, інвестор повинен облаштувати на території, площею 14 з половиною гектар, комплексну спортивну зону, зону лицарських змагань, дитячий майданчик, зону відпочинку, а також зони для занять вейкбордингом та воднолижним спортом в катерній і канатній версіях. Обсяг інвестицій – близько 19 мільйонів 740 тисяч гривень", - йдеться в повідомленні від КМДА. Ми спробували дізнатися, що це за компанія - проте жодних відомостей про неї, як власне і її попередні проекти, в інтернеті немає.

Переможцями у конкурсі із залучення інвестора до облаштування спортивної бази для пляжного футболу, футболу та інших видів спорту на території пляжу «Венеція» визначили ТОВ «Місто спорту». Відтак, на площі у майже 5 гектарів вони мають облаштувати шість футбольних полів, у тому числі по одному – з трав'яним і штучним покриттям і трибунами, а також спортивний майданчик і адміністративну споруду. Вартість проекту – 14,4 мільйони гривень. Поруч на цьому ж острові буде створено сучасну зону відпочинку з пляжного баскетболу, інвестором якої виступить ТОВ «Федерація баскетболу міста Києва». Згідно з умовами конкурсу, на території, площею 0,31 гектара, повинні бути влаштовані два майданчики для баскетболу, трибуна із збірно-розбірних конструкцій та підтрибунні приміщення. Орієнтовна вартість проекту – 917 тисяч гривень.

Теги: Київ , парк , забудова , КМДА