З'явилось відео депутатських розборок у Київраді

Ольга Бондаренко
12 липня 2013р. 7:32

В інтернеті з'явилось відео того, як депутат Київради від "Народної партії" Олесандр Ліщенко, якого звинувачують в побитті та погрозам нардепам - з'ясовував стосунки з блокувальниками трибуни зі "Свободи". Менше, ніж за добу, охочих поглянути на депутатські розборки виявилось більше 4-х тисяч.

Поки секретар Київради Галина Герега намагалась відкрити засідання - Ліщенко вступив у надемоційну словесну перепалку зі "свободівцями": "Cлышишь Левченко?! Ты чо туда залез? Та выйди ты оттуда, ты, чорт! Шо вы над женщиной издеваетесь, жлобьё?!.. Алкоголик, пойди похмелись!" - почав вигукувати Ліщенко. 

11-го липня нардепи від "Батьківщини", УДАРу і "Свободи" заблокували трибуну Київради і не давали проводити засідання, наголошуючи на незаконності сесії. Секретарю Київради Галині Герезі довелося закривати сесію. Це стало маленькою перемогою і активістів, котрі зібралися під будівлею мерії і заявили про закінчення повноважень київських депутатів і незаконність їхніх рішень. 30-го травня Конституційний суд ухвалив рішення, за яким чергові вибори до Київради та мера Києва мають відбуватися одночасно по всій Україні. Повноваження ж нинішньої Київради вичерпуються у травні. Фактично містом керує ставленик влади Олександр Попов та лояльна йому більшість, яка складається у уламків Блоку Черновецького, "тушок" з Блоку Тимошенко та Блоку Кличка, а також Партії регіонів з Громадським активом Києва. За рішенням Конституційного суду ця Київрада зберігається до 2015 року, коли по всій Україні мають пройти вибори рад та голів.Теги: Київ , Ліщенко , Київрада