У Миколаєві на журналістку напав міліціонер

Ольга Бондаренко
12 липня 2013р. 7:37

У Миколаєві міліціонер напав на журналістку podrobnosti.mk.ua Наталію Барбарош, відібрав її фотоапарат і розбив телефон. Про це журналістка повідомила УНІАН.

Як розказала дівчина, будівлю на проспекті Леніна, 101, у приміщенні якої розташована редакція, заблокували озброєні працівники спецпідрозділу міліції. Коли кореспондент вийшла в хол подивитися, що відбувається, на неї й напав міліціонер. "Цей здоровань розбив мій телефон, вихопив його і шпурнув на сходи", - повідомила Наталія. Далі, на очах у міліціонерів, їй почала викручувати руки та тягнути за фотоапарат, ремінь від якого почав душити журналістку. 

Це вже не перший напад на журналістів за останній час. 27 червня СБУшники напали на журналістів прямо під час похорону колеги. Того ж дня в Ірпені напали на журналістів СТБ. 14 червня у Кіровограді двоє невідомихоблили зеленкою журналіста підсумкової програми тижня “Погляд” Кіровоградської ОДТРК Ігора В'юна. 8 червня біля станції метро "Дарниця" невідомі напали на журналіста, виконавчого секретаря Київської міської організації Незалежної медіа-профспілки України Георгія Ермана. 18 травня  журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера Влада Соделя також на очах у міліціонерів - побили біля Софійської площі. 

 

 

Теги: напад на журналіста , міліція , Київ