В ЄС передумали давати Україні 70 млн на реформу

Ольга Бондаренко
12 липня 2013р. 8:56

Європейський союз повідомив, що відкликає з України 70 мільйонів євро, виділених на підтримку реформи у сфері державного управління. Про це пише "Комерсант-Україна".

Разом з тим, Євросоюз може розблокувати близько 100 мільйонів євро, виділених Україні раніше, за умови, якщо Кабмін погодиться ініціювати реформу управління державними фінансами. Джерело у Брюселі розповіло виданню: "Україна безповоротно втратила 70 млн євро, виділених Євросоюзом раніше, оскільки пройшов термін освоєння цих коштів. Це не сприяє переговорам про виділення нових фондів для Східного партнерства". 

Безвідплатна допомога призначалась на підтримку реформи держслужби, яку президент Віктор Янукович оголосив одним із своїх пріоритетів. Як пише видання, у Кабміні вже розроблений проект стратегії розвитку системи управління держфінансами і план його реалізації до 2017 року. На минулому тижні Єврокомісія представила свої зауваження до документів. Якщо підсумковий варіант буде схвалений європейськими експертами, то ЄС ще може відновити фінансування.

Теги: Київ , реформа , ЄС , європа , гроші