Бондаренко розказала як обмовила Сніцарчук

Ольга Бондаренко
12 липня 2013р. 13:51

Депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко зізналась, що інформацію про те, що побиті на мітингу 18-го травня журналісти нібито не виконували своїх професійних обов'язків - дізналась із підкинутого протокола. Відповідь депутата на запит адвокатів оприлюднила Ольга Сніцарчук у Фейсбуці.

Бондаренко розказала, що протокол їй підкинули у поштову скриньку. але продемонструвати його вона не може, бо він не зберігся. 

24 травня під час ефіру "Шустер live" Олена Бондаренко прийшла до студії із копією протоколу і доводила, що Сніцарчук була на місці інциденту під час побиття як громадянка, а не як журналістка. Під час мітингів 18 травня журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера Влада Соделя побили біля Софійської площі.Міліція почала розслідування справи тільки після акції, проведенної журналістами під будівлею МВС. В інтернеті також з'явилося відеозвернення Вадима Тітушка, у якому він стверджує, що його найняла опозиція і він журналістів не бив. Натомість активісти створили відеоролик, у якому поєднали всі наявні докази, які дозволяють стверджувати, що нападники на журналістів 18 травня, були причетні до Партії регіонів. Колеги Сніцарчук і Соделя з різних видань і телеканалів провели вже декілька акцій на підтримку журналістів, в тому числі - і кількаденне ночування під будівлею Міністерсва внутрішніх справ. Проте депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко заявила, що документальних доказів того, що Вадим Тітушко побив двох журналістів у Києві на мітингу "Вставай, Україно!" немає.

 

Теги: Київ