iPhone навчили розрізняти кращий час для сексу

Маша Землянська
12 липня 2013р. 15:33

Безкоштовна програма для iPhone Clue відстежує менструальний цикл і пророкує, коли можна спокійно займатися сексом, не турбуючись про вагітність. З іншого боку, додаток корисний для жінок, які бажаючих стати мамою, адже програма сама вирахує пік фертильності.

Для роботи потрібно ввести дані про менструації, перепади настрою і рівень відчуття больових симптомів. Точність прогнозу висока, кажуть розробники. У перспективі в повній версії програми додадуться опції вимірювання температури тіла та інші дані. Якщо будуть виявлені аномалії, користувача відразу сповістять.

Програму вже випробували сотні жінок з різних країн. За задумом творців Clue, в майбутньому вдасться повністю відмовитися від оральних контрацептивів. Окремий привід для гордості - дизайн програми. Він не нагадує стандартні рішення для програм, що відстежують цикл. Це більше, ніж просто календар менструацій. Тут даються корисні поради і коментарі. На їх основі жінка може оцінити свій стан, а при необхідності звернутися до лікаря.

 

Теги: Київ , секс , діти