Захарченко пропонує своїм підлеглим збирати валізи

Маша Землянська
12 липня 2013р. 15:45

Щоб забезпечити повну реєстрацію звернень громадян, їх своєчасний та якісний розгляд, керівники управлінь Міністерства внутрішніх справ мають за розробленими графіками виїздити до населених пунктів своєї області та здійснювати особистий прийом громадян.

Таке доручення вони отримали від міністра Віталія Захарченка, який бажає повернути довіру українців до міліції: «Населення повинно довіряти міліції, люди не повинні боятися приходити, надавати інформацію, робити заяви в органи внутрішніх справ».

Значний внесок у недовіру до правоохоронців внесли події у Врадіївці. 2-го липня населення невеличкого містечка вночі штурмом взяли райвідділок мілції. Людей обурило те, що працівники міліції намагаються стати на захист одного зі співробітників міліції, який, за словами 29-річної мешканки Ірини Крашкової, зґвалтував її разом з іншим міліціонером. Жертва насильства повідомила слідчому, що її побили і зґвалтували два офіцери міліції - лейтенант Дмитро Поліщук та старший лейтенант Євген Дрижак. У побитті також брав участь місцевий таксист на прізвище Рябіненко. Після затримання обидва правоохоронці почали свідчити про корумпованість усієї системи. Власне за що українці почали нарікати Захарченку, що з такими заявами підлеглих - варто добровільно йти у відставку.

 

Теги: Київ , міліція , Захарченко