КМДА обіцяє провести світло і воду... до пустира

Маша Землянська
12 липня 2013р. 17:19

КМДА обіцяє провести світло і воду... до пустира

Київська міська адміністрація обіцяє провести воду, газ, тепло, електрику, до "неіснуючого" будинку. За вказаною КМДА даною адресою, до якого проведуть комунальні послуги, знаходиться - пустир за парканом.

"Майбутні мешканці будинку на вулиці Булгакова, 13 будуть забезпечені комунальними послугами належної якості". Таку заяву зробила прес-служба київміськадміністрації.Натомість "Свідомо" дізналось, що ані будинку, ані будівництва за цією адресою немає. "Вісім років тому тут намагалися будувати висотку - обнесли забором, вбили балки, проте на цьому роботам прийшов кінець. Тепер - це просто пустир за парканом", - розповідає сусідка "будинку-привиду" Тетяна. Слова жінки підтверджує і знімок з супутника на сервісу Google:


Булгакова, 13 тут вказує на адміністративну будівлю - де періодично відкривають аптеку, салон краси або ж ремонт взуття. В КМДА пояснюють це, як накладенням адреси на будівництво та юридичної адреси нового будинку.

Запит "Свідомо" про пустир здивував працівників КМДА. Після уточнення інформації там заявили: землю від колишнього забудовника - передали "Спецжитлофонд". І останній, правда за уточненою інформацією, там будувати тільки збирається: "Наразі проходить розробка проекту".

"Свідомо"  вже направило запит до "Спецжитлофонду" та КМДА щодо планів на будівництва. Також ми поцікавились у скільки бюджету Києва обійдеться освітлення, утеплення та газифікація "неіснуючого будинку". 

Теги: Київ , забудова , КМДА