Автралієць тепер розповідатиме про Київ світу

Маша Землянська
12 липня 2013р. 17:41

Управління туризму Київської міської державної адміністрації обрало п'ятого почесного представника Києва. Ним став австрієць Кристофер Ганстер протягом двох років працював гендиректором готелю «Фермонт», що на Набережно-Хрещатицькій. Наразі він з Києва поїхав і керує готелем «Raffles Praslin Seychelles», що на Сейшельських Островах.

"Метою цього проекту є залучення іноземних представників до розвитку туристичної галузі столиці України, гідна презентація міста на міжнародній туристичній арені, а також активна промоція Києва за кордоном", - зазначають в управлінні туризму. 

До Ганстера у Києва було чотири представники - з Італії, Німеччини, Японії та Австрії:
Манферді Ді Нардо (Di Nardo Manferdi) – президент Центра культури та міжнародних зв’язків «Мені подобається Флоренція» (Італія), Ельзе Гебауер (Else Gebauer) – керівник готельного господарства та обслуговування гостей, управління праці та економіки, відділ туризму м. Мюнхен (Німеччина), Хартмут Пірл (Hartmut Pirl) – голова правління «SEMINARIS Hotels & Meeting» (Німеччина), Мітіко Терада (Mitiko Terada) – директор школи балетного мистецтва Кіото, президент Асоціації «Дружби Кіото-Київ», які активно розповідають про Київ у своїх країнах та сприяють його популяризації серед місцевого населення.

Теги: Київ , туризм