Під Святошинською міліцією розкладають намети

Маша Землянська
12 липня 2013р. 19:19

Під Святошинською міліцією розкладають намети

Активісти Коаліції учасників помаранчевої революції,  встановлюють намети під управлінням міліції святошинського району. Проте спроби влаштувати акцію протесту проти свавілля міліціонера, що побив їхню активістку Ірину, активно блокують правоохоронці.

"Ми намагалися встановити два намети. Проте наразі розклали тільки один. На якому стоять міліціонери. На територію Святошинського райуправління міліції заїхав вже автобус беркуту.
На місце приїхав заступник столичного генерала - полковник Федчук. Якраз він і виніс до нас посвідчення міліціонера, який побив активістку - це Андрій Ганнисик", - розповідає "Свідомо" один з активістів протесту Сергій Мельниченко.

Вранці 12-го липня, під час конфлікту на ринку "Шлях", що по вулиці Зодчих, один з офіцерів, через зроблене йому зауваження щодо спілкування державною мовою, при десятках свідків, наніс активістці КУПРу Ірині удар кулаком у нирку. Розлючені підприємці кинулися за міліціонером з закликами вчинити самосуд. І поки кривдник дівчини втікав, за Іриною приїхала швидка допомога.

 

Теги: Київ , міліція