Прокуратура перевірить чи бив жінку міліціонер

Маша Землянська
12 липня 2013р. 19:43

Матеріали з приводу інциденту на ринку «Шлях» передано до прокуратури для проведення подальшої перевірки. Про це повідомляє прес-служба міліції.

«Сьогодні в мережі Інтернет була оприлюднена інформація про те, що на ринку «Шлях» правоохоронець вдарив жінку в живіт. Наразі матеріали за вказаним фактом передано до прокуратури для проведення подальшої перевірки», - заявляють в міліції. І пояснюють: сьогодні на ринку, що на вулиці Зодчих, працівники міліції проводили заходи щодо протидії нелегальній торгівлі. Підприємці, які здійснювали свою діяльність на ринку не мали жодних дозвільних документів, що є порушенням чинного законодавства: «Під час заходів стався конфлікт між правоохоронцем та жінкою, в результаті якого, зі слів потерпілої, міліціонер нібито вдарив її в живіт». Після інциденту невдоволені підприємці спільно з представниками однієї з громадських організацій вирушили у бік Святошинського райуправління.

Вранці 12-го липня, під час конфлікту на ринку "Шлях" один з офіцерів, через зроблене йому зауваження щодо спілкування державною мовою, при свідків, наніс активістці Коаліції учасників помаранчевої революції Ірині удар кулаком у нирку. Розлючені підприємці кинулися за міліціонером з закликами вчинити самосуд. І поки кривдник дівчини втікав, за Іриною приїхала швидка допомога. Наразі обурені кияни встановлюють під Святошинським райуправлінням намети. До них вже вийшов  генерал-полковник Федчук, який розповів: підозрюваний у побитті жінки - міліціонер це Андрій Ганнисик. Натомість правоохоронці звертаються до мітингувальників з проханням не порушувати громадський порядок

 

Теги: Київ , міліція , ринок