В міліції відхрещуються від побиття активістки

Ольга Бондаренко
12 липня 2013р. 21:03

Інформація про заворушення та бійки між підприємцями та правоохоронцями біля ринку "Шлях" - не відповідає дійсності. Про це повідомляє прес-служба міліції.

Окрім цього, у відомстві зазначили - жодних силових протистоянь між мітингувальниками та міліціонерами біля Святошинського райуправління - не було. А самі міліціонери працюють у звичному режимі. Натомість КУПРівець Сергій Мельниченко повідомляє, що у госпіталізованої активістки підозра на пошкодження нирки, а також підозра на перелом ребра.

Вранці 12-го липня, під час конфлікту на ринку "Шлях", що по вулиці Зодчих, один з офіцерів міліції, через зроблене йому зауваження щодо спілкування державною мовою, при десятках свідків, наніс активістці КУПРу Ірині удар кулаком у нирку. Розлючені підприємці кинулися за міліціонером із закликами вчинити самосуд. І поки кривдник дівчини втікав, за Іриною приїхала швидка допомога. Протестуючи проти міліцейського свавілля КУПРівці пішли до Святошинського райвідділку та почали встановлювати там намети. Це не сподобалось міліціонерам, до відділку підтягнули "Беркут" та застосували проти людей сльозогінний газ.

 

Теги: Київ