Активістів з травмами приїхала рятувати швидка

Ольга Бондаренко
12 липня 2013р. 21:16

Сльозогінна атака міліціонерів таки не минулась дарма для активістів, які протестують під Святошинським райвідділком міліції: швидка приїхала допомагати першим постраждалим. Про це повідомив КУПРівець Сергій Мельниченко.

"Деякі з протестувальників травмовані, у однієї з учасниць від ударів, просто синя рука...Тим часом міліціянти укріпляються. Близько сотні тримають огорожу, щоб розлючений натовп не зніс. У дворі шикується незліченна кількість спецпідрозділу беркут. Не зрозуміло для чого у дворі підготували вогнегасники", - написав у Фейсбуці Мельниченко. Він також додав, що активісти КУПРу та низки інших організацій мають намір продовжити встановлювати намети та залишатись на ніч з підприємцями.

Вранці 12-го липня, під час конфлікту на ринку "Шлях", що по вулиці Зодчих, один з офіцерів міліції, через зроблене йому зауваження щодо спілкування державною мовою, при десятках свідків, наніс активістці КУПРу Ірині удар кулаком у нирку. Розлючені підприємці кинулися за міліціонером із закликами вчинити самосуд. І поки кривдник дівчини втікав, за Іриною приїхала швидка допомога. Протестуючи проти міліцейського свавілля КУПРівці пішли до Святошинського райвідділку та почали встановлювати там намети. Це не сподобалось міліціонерам, до відділку підтягнули "Беркут" та застосували проти людей сльозогінний газ.

Теги: Київ