Активісти знесли огорожу райуправління міліції

Ольга Бондаренко
12 липня 2013р. 22:02

Активісти знесли огорожу райуправління міліції

Активісти знесли огорожу райуправління міліції та скандують: "Врадіївка". Про це повідомляє журналіст "Свідомо" з місця події.


 Як повідомляє наш журналіст, зараз йдуть сутички з міліціонерами та "беркутівцями". До активістів долучились представники "Свободи". Люди скандують "За кожну згвалтовану дівчину будемо гвалтувать міністра". До людей вийшов міліціонер з гучномовцем та просить їх розійтись. Натомість люди кричать: "Врадіївка".


Протести під Святошинським райуправлінням міліції почались із побиття міліціонером активістки Коаліції учасників помаранчевої революції Ірини. Вранці, під час конфлікту на ринку "Шлях", що по вулиці Зодчих, один з офіцерів міліції, через зроблене йому зауваження щодо спілкування державною мовою, при десятках свідків, наніс Ірині удар кулаком у нирку. Розлючені підприємці кинулися за міліціонером із закликами вчинити самосуд. І поки кривдник дівчини втікав, за Іриною приїхала швидка допомога. Протестуючи проти міліцейського свавілля КУПРівці пішли до Святошинського райвідділку та почали встановлювати там намети. Це не сподобалось міліціонерам, до відділку підтягнули "Беркут" та застосували проти людей сльозогінний газ.

 

Теги: активісти , протест , міліція , Київ