Прокуратура почала розслідування побиття дівчини

Максим Опанасенко
13 липня 2013р. 9:50

Старшого лейтенанта Святошинської міліції Андрія Ганнисика, котрий у п'ятницю вдарив активістку Ірину Бондар, що стало причиною штурму райвідділку і бійки з міліціонерами, відсторонили від виконання службових обов'язків. Про це вночі, після перемовин з активістами, заявив начальник київської міліції Володимир Коряк. 

За повідомленням журналістки Олени Білозерської, котра була під райвідділком вночі, Коряк також заявив, що кримінальне провадження по факту побиття активістки відкрите, всі факти будуть перевірені, свідки - допитані. Рішення має бути прийняти протягом тижня. Також від обов'язків нібито відсторонено і начальника Святошинського РУВС Юрія Гладика. Активісти, що штурмували райвідділок, після цього розійшлися, пообіцявши контролювати ситуацію і повернутися, якщо обіцянка не буде дотримана. 

Протести під Святошинським райуправлінням міліції почались із побиття міліціонером активістки Коаліції учасників помаранчевої революції Ірини. У п'ятницю вранці, під час конфлікту на ринку "Шлях", що по вулиці Зодчих, один з офіцерів міліції, через зроблене йому зауваження щодо спілкування державною мовою, при десятках свідків, наніс Ірині удар кулаком у нирку. Розлючені підприємці кинулися за міліціонером із закликами вчинити самосуд. І поки кривдник дівчини втікав, за Іриною приїхала швидка допомога. Протестуючи проти міліцейського свавілля КУПРівці пішли до Святошинського райвідділку та почали встановлювати там намети. Це не сподобалось міліціонерам, до відділку підтягнули "Беркут" та застосували проти людей сльозогінний газ. Активісти взялися штурмом брати відділок, знесли частину паркану. Виникла сутичка з міліцією, котра закінчилася вночі - перемовинами з киянами.

 

Теги: Київ