Міліція нарахувала 6 побитих колег на Святошино

Максим Опанасенко
13 липня 2013р. 10:06

В результаті штурму Святошинського райвідділку міліції активістами у п'ятницю постраждало шестеро правоохоронців. Про це заявляє прес-служба київської міліції.

За повідомленням, усі шестеро - госпіталізовані. Про те, як і які саме травми отримали правоохоронці і чи буде проводитися розслідування з цього приводу, у міліції не кажуть.

Протести під Святошинським райуправлінням міліції почались із побиття міліціонером активістки Коаліції учасників помаранчевої революції Ірини. У п'ятницю вранці, під час конфлікту на ринку "Шлях", що по вулиці Зодчих, один з офіцерів міліції, через зроблене йому зауваження щодо спілкування державною мовою, при десятках свідків, наніс Ірині удар кулаком у нирку. Розлючені підприємці кинулися за міліціонером із закликами вчинити самосуд. І поки кривдник дівчини втікав, за Іриною приїхала швидка допомога. Протестуючи проти міліцейського свавілля КУПРівці пішли до Святошинського райвідділку та почали встановлювати там намети. Це не сподобалось міліціонерам, до відділку підтягнули "Беркут" та застосували проти людей сльозогінний газ. Активісти взялися штурмом брати відділок, знесли частину паркану. Виникла сутичка з міліцією, котра закінчилася вночі - перемовинами з киянами.

Теги: Київ