Форум МВС: "Або вони нас, або ми їх"

Максим Опанасенко
13 липня 2013р. 11:51

Користувачі форуму працівників внутрішніх справ активно обговорюють події, що сталися у п'ятницю під Святошинським райвідділком міліції.

Частина повідомлень стосуються необхідності реформувати міліції в країні. Частина ж - на стороні жорсткого подавлення громадських акцій. "Эти беспорядки нужно присекать со всей строгостью закона, и не смотреть старики или женщины, или они нас или мы их!" - пише користувач Фелікс. "Какие могу быть договоры? Где состав преступления?
Мало ли что завтра они придут потребуют выдать им оружейку. Только пресекающие действия жесткие прекратит этот врадиевский синдром" - додає користувач Dannna.

Протести під Святошинським райуправлінням міліції почались із побиття міліціонером активістки Коаліції учасників помаранчевої революції Ірини. У п'ятницю вранці, під час конфлікту на ринку "Шлях", що по вулиці Зодчих, один з офіцерів міліції, через зроблене йому зауваження щодо спілкування державною мовою, при десятках свідків, наніс Ірині удар кулаком у нирку. Розлючені підприємці кинулися за міліціонером із закликами вчинити самосуд. І поки кривдник дівчини втікав, за Іриною приїхала швидка допомога. Протестуючи проти міліцейського свавілля КУПРівці пішли до Святошинського райвідділку та почали встановлювати там намети. Це не сподобалось міліціонерам, до відділку підтягнули "Беркут" та застосували проти людей сльозогінний газ. Активісти взялися штурмом брати відділок, знесли частину паркану. Виникла сутичка з міліцією, котра закінчилася вночі - перемовинами з киянами. В результаті, міліціонери, що вдарив дівчину відсторонили від виконання обов'язків, а прокуратура почала кримінальне провадження у справі.


Теги: Київ