Міліція: Дівчина сама наштовхнулася на міліціонера

Максим Опанасенко
13 липня 2013р. 14:57

У міліції вважають, що під час інциденту на ринку "Шлях" на Зодчих у п'ятницю, активістка Коаліції учасників помаранчевої революції сама наштовхнулася на міліціонера, а сам він її не бив. Про це повідомляє прес-служба київської міліції.

"Жінка підбурювала людей на несанкціоновану торгівлю та ігнорування законних вимог правоохоронців. Окрім цього вона викрикувала в бік співробітників міліції нецензурні слова. Під час роз’яснення торгуючим громадянам одним з правоохоронців вимог чинного законодавства, щодо заборони несанкціонованої торгівлі активістка стала поміж ним та натовпом, спиною до співробітника міліції та почала рухатися в його бік. Аби не зіткнутись з жінкою правоохоронець виставив вперед долоні, доторкнувшись спиною до них, активістка почала голосно кричати, що її вдарив працівник міліції. Викликала швидку допомогу. Та зателефонувала до чергової частини Святошинського райуправління міліції" - йдеться в повідомленні. Також в міліції кажуть - активістка до цього вже 4 рази затримувалась правоохоронцями за порушення встановленого порядку проведення мітингів та зборів. "В подальшому матеріали за зверненням активістки були зареєстровані та передані до прокуратури для проведення перевірки. По даному факту прокуратурою Святошинського району розпочато кримінальне провадження за частиною 2 статті 365 Кримінального кодексу України - перевищення влади або службових повноважень" - додають правоохоронці.

Протести під Святошинським райуправлінням міліції почались із побиття міліціонером Андрієм Ганнисиком активістки Коаліції учасників помаранчевої революції Ірини. У п'ятницю вранці, під час конфлікту на ринку "Шлях", що по вулиці Зодчих, міліціонер, через зроблене йому зауваження щодо спілкування державною мовою, при десятках свідків, наніс Ірині удар кулаком у нирку. Розлючені підприємці кинулися за міліціонером із закликами вчинити самосуд. І поки кривдник дівчини втікав, за Іриною приїхала швидка допомога. Протестуючи проти міліцейського свавілля КУПРівці пішли до Святошинського райвідділку та почали встановлювати там намети. Це не сподобалось міліціонерам, до відділку підтягнули "Беркут" та застосували проти людей сльозогінний газ. Активісти взялися штурмом брати відділок, знесли частину паркану. Виникла сутичка з міліцією, котра закінчилася вночі - перемовинами з киянами. Прокуратура взялася перевіряти інцидент.

 

Теги: Київ