Святошинська адміністрація:Ринок працюватиме

Максим Опанасенко
13 липня 2013р. 15:14

Голова Святошинської районної держадміністрації Юрій Бондар пообіцяв, що ринок "Шлях", через котрий виникла сутичка активістів і міліціонерів у п'ятницю, працюватиме. Про це заявляє прес-служба партії УДАР, представники котрої були на нараді у РДА.

Окрім цього, Бондар пообіцяв, що якщо з підприємців вимагатимуть якісь додаткові побори, то вони можуть одразу повідомляти йому особисто. Також за повідомленням УДАРу, на нараді були лише представники районної адміністрації - ні міських чиновників, ні міліції там не було.

Протести під Святошинським райуправлінням міліції почались із побиття міліціонером Андрієм Ганнисиком активістки Коаліції учасників помаранчевої революції Ірини. У п'ятницю вранці, під час конфлікту на ринку "Шлях", що по вулиці Зодчих, міліціонер, через зроблене йому зауваження щодо спілкування державною мовою, при десятках свідків, наніс Ірині удар кулаком у нирку. Розлючені підприємці кинулися за міліціонером із закликами вчинити самосуд. І поки кривдник дівчини втікав, за Іриною приїхала швидка допомога. Протестуючи проти міліцейського свавілля КУПРівці пішли до Святошинського райвідділку та почали встановлювати там намети. Це не сподобалось міліціонерам, до відділку підтягнули "Беркут" та застосували проти людей сльозогінний газ. Активісти взялися штурмом брати відділок, знесли частину паркану. Виникла сутичка з міліцією, котра закінчилася вночі - перемовинами з киянами. Прокуратура взялася перевіряти інцидент. Починалося все з того, що, за словами підприємців, на ринку змінився власник і зажадав від продавців додаткових грошей за торгівлю. Ті від поборів відмовилися, після чого на ринку з'явилася міліція.

Теги: Київ