Захарченко провідав побитих на Святошино підлеглих

Максим Опанасенко
13 липня 2013р. 20:23

Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко відвідав шпиталізованих працівників Святошинського райуправління міліції, котрі потрапили до лікарні після штурму райвідділку активістами у п'ятницю, 12 липня. Про це повідомляє прес-служба МВС.

"Я прийшов запитати як ви себе почуваєте та почути із перших вуст, що ж все таки сталося. Ми повинні максимально швидко та об’єктивно встановити усі обставини цих подій. Хто ці люди, котрі прийшли під стіни райуправління міліції. Це дійсно невдоволені продавці з ринку, чи це підбурювачі, котрих постійно наймають за гроші якісь політичні сили" - звернувся Захарченко до своїх підлеглих. Також Захарченко заявив, що перед міліцією зараз багато завдань, і ніякі політичні провокації не мають відволікати правоохоронців від своїх обов'язків.

Раніше 11 співробітників міліції опинилися в лікарні після штурму райвідділку у п'ятницю. Протести під Святошинським райуправлінням міліції почались із побиття міліціонером Андрієм Ганнисиком активістки Коаліції учасників помаранчевої революції Ірини. У п'ятницю вранці, під час конфлікту на ринку "Шлях", що по вулиці Зодчих, міліціонер, через зроблене йому зауваження щодо спілкування державною мовою, при десятках свідків, наніс Ірині удар кулаком у нирку. Розлючені підприємці кинулися за міліціонером із закликами вчинити самосуд. І поки кривдник дівчини втікав, за Іриною приїхала швидка допомога. Протестуючи проти міліцейського свавілля КУПРівці пішли до Святошинського райвідділку та почали встановлювати там намети. Це не сподобалось міліціонерам, до відділку підтягнули "Беркут" та застосували проти людей сльозогінний газ. Активісти взялися штурмом брати відділок, знесли частину паркану. Виникла сутичка з міліцією, котра закінчилася вночі - перемовинами з киянами. Прокуратура взялася перевіряти інцидент. Починалося все з того, що, за словами підприємців, на ринку змінився власник і зажадав від продавців додаткових грошей за торгівлю. Ті від поборів відмовилися, після чого на ринку з'явилася міліція.

 

Теги: Київ