В МВС заперечують звільнення міліціонера з Жашкова

Ольга Бондаренко
14 липня 2013р. 10:05

Факт залишення працівником Жашківського райвідділку місця служби не відповідає дійсності. Таку заяву зробили в Міністерстві внутрішніх справ.

Звільнення з посади міліціонера, про яке вчора повідомив УДАРівець Сергій Каплін - в МВС пояснили так: "Під час проведення мітингу деякі його учасники, маючи на меті створення конфліктної ситуації, почали провокувати працівника Жашківського райвідділу міліції, примушуючи його написати рапорт на звільнення та приєднатися до їхньої ходи.Правоохоронець, щоб не допустити загострення конфліктної ситуації, діючи в інтересах служби та зостаючись вірним присязі, у присутності мітингувальників написав такий рапорт, який не має жодної юридичної сили, та віддав його учасникам заходу. Від участі у ході працівник міліції відмовився", - йдеться у повідомленні міліції.

2-го липня на Миколаївщині, у містечку Врадіївка, близько тисячі людей штурмом взяли райвідділок мілції. Людей обурило те, що працівники міліції намагаються стати на захист одного зі своїх колег, який, за словами 29-річної мешканки, зґвалтував її разом з іншим міліціонером.
7 липня протестувальники з Врадіївки, обурені бездіяльністю міністра МВС Віталія Захарченка, вирушили на Київ. 13 липня відбувся мітинг врадіївців у Жашкові, на якому міліціонер нібито також приєднався до ходи мітингуючих та залишив службу у райвідділку. 18 липня вони обіцяють бути на Майдані Незалежності - і влаштувати безстрокову акцію протесту. 

Теги: Київ