У лікарні недорахували 5 побитих міліціонерів

Ольга Бондаренко
14 липня 2013р. 13:26

Обхід медичних установ у пошуку потерпілих внаслідок штурму Святошинського райвідділку міліціонерів виявив, що замість 11-ти постраждалих - на місці опинились тільки 6. Куди поділись ще 5-ро поки невідомо. Про це у Фейсбуці написав КУПРівець Сергій Мельниченко.

"Поки активісти добирались до поліклініки госпіталю МВС там вже з'явилися постраждалі міліціянти. Однак таких виявили тільки шістьох. Куди поділися інші, поки не відомо. Хоча до вечору ще далеко, - можуть з'явитися. Не виключаю, що госпіталізувати можуть (випадково) і більшу кількість потерпілих у погонах", - написав активіст. Натомість депутат від "Батьківщини" Володимир Ар'єв, який також бере участь у заході повідомив, що міліціонерів змушує симулювати травми їхнє керівництво: "Знайшов "постраждалих" у госпіталі міського УВС. Відверто - хлопців змушують симулювати керівники міліції. Усі, крім одного, ховали очі. Агресивним виявився "постраждалий" з легенькою подряпиною на руці, масно замазаною зеленкою. З таких безсовісних виростають дрижаки".

13 липня міліція заявила про 11 своїх співробітників, що звернулися за допомогою до лікарів після нічних подій під Святошинським райвідділком міліції, і обіцяє покарати винних у цьому. Протести під Святошинським райуправлінням міліції почались із побиття міліціонером Андрієм Ганнисиком активістки Коаліції учасників помаранчевої революції Ірини. У п'ятницю вранці, під час конфлікту на ринку "Шлях", що по вулиці Зодчих, міліціонер, через зроблене йому зауваження щодо спілкування державною мовою, при десятках свідків, наніс Ірині удар кулаком у нирку. Розлючені підприємці кинулися за міліціонером із закликами вчинити самосуд. І поки кривдник дівчини втікав, за Іриною приїхала швидка допомога. Протестуючи проти міліцейського свавілля КУПРівці пішли до Святошинського райвідділку та почали встановлювати там намети. Це не сподобалось міліціонерам, до відділку підтягнули "Беркут" та застосували проти людей сльозогінний газ. Активісти взялися штурмом брати відділок, знесли частину паркану. Виникла сутичка з міліцією, котра закінчилася вночі - перемовинами з киянами. Прокуратура взялася перевіряти інцидент. Починалося все з того, що, за словами підприємців, на ринку змінився власник і зажадав від продавців додаткових грошей за торгівлю. Ті від поборів відмовилися, після чого на ринку з'явилася міліція.

Теги: Київ