Окунська попрощалась з чоловіком через Фейсбук

Ольга Бондаренко
14 липня 2013р. 14:38

Окунська попрощалась з чоловіком через Фейсбук

Екс-дружина адвоката Сергія Власенка, світська левиця Наталя Окунська заявила про свої наміри розірвати шлюб із чоловіком, бізнесменом Георгієм Бліновим. Про це вона написала у Фейсбуці.

Причиною такого вчинку стало викриття чоловіка у подружній зраді: "О любовнице своего мужа я узнала из нескольких их совместных фото на страницах сети. Ее не смутил статус женатого мужчины и она позабыла все нормы приличия и морали. Не от него лично, а из комментариев его сестры и матери я узнала об их "искренних, порядочных и честных отношениях" с моим мужем, созданных, надо полагать, за последнюю неделю. Как Уважающая себя и своих детей женщина не вижу для себя возможным сохранять наш брак", - написала Окунська.

Шлюб моделі і бізнесмена протривав недовго - вони одружились на початку березня, хоча, за словами пані Окунської, кохали один одного ще з юності. Останнім часом Окунська все більше відома скандалами, пов'язаними із судовою тяганиною з її екс-чоловіком Власенком.
Окунська неодноразово звинувачувала його в ухилянні від сплати аліментів, угоні авто та невиконанні рішення суду. 16 червня жінка навіть домоглася того,  аби суд поновив кримінальну справу проти Власенка.

Теги: Київ , Окунська , фейсбук