У понеділок міліціонерів знову штурмуватимуть

Ольга Бондаренко
14 липня 2013р. 17:26

У понеділок, 15 липня "свободівці" спільно з іншими активістами та киянами проведуть пікетування Головного управління Міністерства внутрішніх справ у місті Києві. Про це повідомляє прес-служба партії.

Активісти вимагатимуть таким чином припинення тиску на учасників пікетування Святошинського райвідділку 12 липня, які стали на захист побитої міліціянтом свободівки Ірини Бондар. Початок акції о 13:00 за адресою: вулиця Володимирська, 15.

13 липня міліція заявила про 11 своїх співробітників, що звернулися за допомогою до лікарів після нічних подій під Святошинським райвідділком міліції, і обіцяє покарати винних у цьому. Протести під Святошинським райуправлінням міліції почались із побиття міліціонером Андрієм Ганнисиком активістки Коаліції учасників помаранчевої революції Ірини. У п'ятницю вранці, під час конфлікту на ринку "Шлях", що по вулиці Зодчих, міліціонер, через зроблене йому зауваження щодо спілкування державною мовою, при десятках свідків, наніс Ірині удар кулаком у нирку. Розлючені підприємці кинулися за міліціонером із закликами вчинити самосуд. І поки кривдник дівчини втікав, за Іриною приїхала швидка допомога. Протестуючи проти міліцейського свавілля КУПРівці пішли до Святошинського райвідділку та почали встановлювати там намети. Це не сподобалось міліціонерам, до відділку підтягнули "Беркут" та застосували проти людей сльозогінний газ. Активісти взялися штурмом брати відділок, знесли частину паркану. Виникла сутичка з міліцією, котра закінчилася вночі - перемовинами з киянами. Прокуратура взялася перевіряти інцидент. Починалося все з того, що, за словами підприємців, на ринку змінився власник і зажадав від продавців додаткових грошей за торгівлю. Ті від поборів відмовилися, після чого на ринку з'явилася міліція.Теги: Київ , міліція