Італія не віддасть Україні конкурента Засухи

Максим Опанасенко
15 липня 2013р. 11:27

Міланський апеляційний суд відмовив Україні в екстрадиції кандидата в народні депутати від "Батьківщини" Віктора Романюка на виборах до парламенту 2012 року. Про це йдеться на Фейсбук-сторінці Романюка.

"Viva Italia! Апеляційний суд Мілану відмовив у моїй екстрадиції! Тільки що отримав рішення! Суд не побачив злочину в тих документах, що надала ГПУ. Він визнав справи проти мене як політично вмотивовані, і в тих документах що надала ГПУ взагалі суд дійшов до висновку що не має ніякого взагалі злочину! Тобто він підтвердив, що все абсолютно сфальсифіковано", - зазначив Романюк в коментарі "Українській правді".

22 березня Віктора Романюка затримали в Мілані за поданням Генеральної прокуратури України. За даними міліції, відносно нього ведеться слідство у зв'язку зі звинуваченнями у привласненні чужого майна в особливо великих розмірах - 40 мільйонів гривень скандального заводу з виробництва інсуліну "Індар". Хоча прокуратура визнала, що все це майно залишається у власності держави. Під час виборів до Верховної Ради Романюк програв на одному із найпроблемніших округів № 94 у Київській області "регіоналці" Тетяні Засусі. Центральна виборча комісія, після судових суперечок, назвала цей округ одним із п'яти, де результати виборів встановити неможливо. Що цікаво, суди по "Індару" почалися у 2008-му, але підозрюваним Романюка зробили лише 30 січня цього року, а через тиждень - оголосили в розшук. 28 лютого пошуком зайнявся Інтерпол.

 

Теги: Київ