FEMEN-ка прикрасила собою поштову марку Франції

Ольга Бондаренко
15 липня 2013р. 11:31

Президент Франції Франсуа Олланд у неділю представив громадськості головну поштову марку країни з оновленим символом Французької республіки - Маріанною, одним із прообразів для створення якого стала лідер руху Femen Інна Шевченко. Про це повідомляє прес-служба FEMEN-ок.

"Кожен новий президент Франції в День революції вибирає новий образ Маріанни. Це зображення стає офіційною поштовою маркою Франції на 5 років. У рамках національного конкурсу студенти всіх навчальних закладів Франції, запропонували президентові п'ятнадцять фіналістів із сотні учасників конкурсу. Президент Франсуа Олланд вибрав Маріанну - роботу художника Олів'є Сіаппа. Свою марку Олівьер прокоментував так: "Моя Мирианна - це одна особа декількох різних жінок, але головним натхненням була Інна Шевченко, FEMEN", - розповідають у FEMEN. 

8 липня секстремістка руху "FEMEN" Інна Шевченко отримала документи про надання їй політичного притулку у Франції. 7 березня у Франції вийшла однойменна книга, що розповідає історію руху "FEMEN".  Напередодні, на телеканалі  France-2, про українських  Femen-ок навіть презентували документальний фільм під назвою: "Моє тіло - моя зброя".

Теги: Київ