Двоє активістів намагаються штурмувати ГУ МВС

Ольга Бондаренко
15 липня 2013р. 14:06

Двоє активістів намагаються штурмувати ГУ МВС

Нардеп від "Свободи" Андрій Мохник і ще один активіст намагаються штурмувати Головне управління Міністерства внутрішніх справ, де зараз відбувається акція протесту. Люди вимагають припинити тиск на учасників пікетування Святошинського райвідділку 12 липня. Про це повідомляє журналіст "Свідомо" з місця події.

"Штурмовики" кажуть, що хочуть передати фрукти побитим міліціонерам. "Іх не пускае міліція. Почалась штовханина. Люди скандують: "Гопнікі в погонах!", "Врадіївка!" та "Менше міліції-більше порядку!". На місце події вже підтягнули "Беркут"", - розповідає журналіст "Свідомо". За його словами, на акцію зібралось близько 30-ти людей.

13 липня міліція заявила про 11 побитих співробітників, що звернулися за допомогою до лікарів після нічних подій під Святошинським райвідділком міліції, і обіцяє покарати винних у цьому. Протести під Святошинським райуправлінням міліції почались із побиття міліціонером Андрієм Ганнисиком активістки Коаліції учасників помаранчевої революції Ірини. У п'ятницю вранці, під час конфлікту на ринку "Шлях", що по вулиці Зодчих, міліціонер, через зроблене йому зауваження щодо спілкування державною мовою, при десятках свідків, наніс Ірині удар кулаком у нирку. Розлючені підприємці кинулися за міліціонером із закликами вчинити самосуд. І поки кривдник дівчини втікав, за Іриною приїхала швидка допомога. Протестуючи проти міліцейського свавілля КУПРівці пішли до Святошинського райвідділку та почали встановлювати там намети. Це не сподобалось міліціонерам, до відділку підтягнули "Беркут" та застосували проти людей сльозогінний газ. Активісти взялися штурмом брати відділок, знесли частину паркану. Виникла сутичка з міліцією, котра закінчилася вночі - перемовинами з киянами. Прокуратура взялася перевіряти інцидент. Починалося все з того, що, за словами підприємців, на ринку змінився власник і зажадав від продавців додаткових грошей за торгівлю. Ті від поборів відмовилися, після чого на ринку з'явилася міліція. 

 

Теги: Київ , міліція , штурм , МВС , Врадіївка