Киянин переміг нечесну аптеку Онікс-1 в Онкоцентрі

Маша Землянська
15 липня 2013р. 14:55

Киянин переміг нечесну аптеку Онікс-1 в Онкоцентрі

Аптека «Онікс-1», що знаходиться в приміщенні Онкоцентру на Верховинній припинила дурити киян – за дорученням податкової, тут встановили рахунковий апарат. Тепер кияни можуть отримати справжні чеки – з назвою, ціною та кількістю ліків, які купують.


От так змінилися чеки "Онікс-1"

Змусив податкову нарешті навести лад у аптеці киянин Олексій. Боровся з недобросовісними власниками – з 2010-го року. «Прикро що непорядна директорка цього аптечного пункту досить довгий час ігнорувала мої звернення до неї щодо цього правопорушення. яке я відчув на собі сповна. Але разом з громадою ми домоглись змін на краще - хай в цьому маленькому епізоді поки що!», - розповідає Олексій.

За даними реєстру юридичних та фізичних осіб,  в 1995-му році заснувала  аптеку, а точніше – товариство з обмеженою відповідальністю «Онікс 1»  - Інеса Миколаївна Полякова. У Києві таких аптек – дві. Окрім приміщення в Онкологічному центрі, ліки Інеса Полякова продає на вулиці Зодчих, 16. До речі, в 2010 році Святошинський суд вже штрафував "Онікс 1". 85 гривень власниця фірми "Онікс 1" Інеса Полякова заплатила за відсутність цінників на товарах. 

Теги: Київ , аптека , ліки