В мерії підказали де святкувати День Незалежності

Ольга Бондаренко
15 липня 2013р. 15:13

З нагоди 22-ї річниці Дня Незалежності України у Києві відбудеться низка святкових заходів. Програму святкування розказали у мерії.

23 серпня о 10:00 біля приміщення Київської міської державної адміністрації та в усіх районах столиці відбудуться урочисті церемонії підняття Державного Прапора України. Під час заходу шістнадцятирічні юнаки і дівчата, які досягли значних успіхів у навчанні, спорті, мистецтві, отримають паспорти громадянина України. Цього ж дня на Хрещатику відбудеться дитяча святкова програма «Символи Батьківщини руками дитини». У рамках заходу відбудуться майстер-класи, інтерактивні ігри та фотовиставка.

24 серпня протягом дня у Києві відбуватимуться святкові концертні програми, фестивалі, конкурси та показові спортивні змагання. Зокрема, гості та мешканці столиці зможуть взяти участь у карнавальному дійстві «Парад вишиванок 2013». 20 возів з «Диво-птахами», розміром 3х4 метри, у супроводі творчих колективів та делегацій з областей України прямуватимуть від Співочого поля до Майдану Незалежності, де відбуватиметься концертно-конкурсна програма.
Також на Хрещатику відбудуться: Всеукраїнський фестиваль морозива, шостий Всеукраїнський чемпіонат з баскетболу 3х3 «Українська стрітбольна ліга», Фінал змагань з баскетболу 3х3, спортивне автомобільне свято Київського міського автомотоклубу, фестиваль спортивно-сімейного свята «Тато, мама я – спортивна сім’я», Київський спортивний фестиваль «Веселі старти на роликах» та багато іншого. О 17:00 на Майдані Незалежності розпочнеться вечірня концертна програма за участю естрадних виконавців. Завершиться святкування традиційно – святковим феєрверком о 22:00.

Теги: Київ