Побиття дівчини міліціонером розбере прокуратура

Ольга Бондаренко
16 липня 2013р. 7:57

Справу про побиття активістки Ірини Боднар розслідуватиме київсько прокуратура. Про це у Фейсбуці повідомив КУПРівець Сергій Мельниченко.

к тільки що стало відомо від слідчого прокуратури Святошинського району м. Києва, якому було доручено здійснювати провадження у справі за побиттям Ірини Бондар, він вже не веде дану кримінальну справу. У телефонній розмові зі слідчим, щодо часу проведення слідчої дії (відтворення місця події), слідчий повідомив, що цієї справи у нього в провадженні вже немає. Наразі дану кримінальну справу забрала до свого провадження прокуратура м.Києва", - повідомив Мельниченко.

Протести під Святошинським райуправлінням міліції почались із побиття міліціонером Андрієм Ганнисиком активістки Коаліції учасників помаранчевої революції Ірини. У п'ятницю, 12 липня,  під час конфлікту на ринку "Шлях", що по вулиці Зодчих, міліціонер, через зроблене йому зауваження щодо спілкування державною мовою, при десятках свідків, наніс Ірині удар кулаком у нирку. Розлючені підприємці кинулися за міліціонером із закликами вчинити самосуд. І поки кривдник дівчини втікав, за Іриною приїхала швидка допомога. Протестуючи проти міліцейського свавілля "КУПРівці" та "свободівці" пішли штурмувати Святошинський райвідділок. Виникла сутичка з міліцією, котра закінчилася вночі - перемовинами. Починалося все з того, що, за словами підприємців, на ринку змінився власник і зажадав від продавців додаткових грошей за торгівлю. Ті від поборів відмовилися, після чого на ринку з'явилася міліція.

Теги: Київ