В Єгипті знову сутички демонстрантів з поліцією

Ольга Бондаренко
16 липня 2013р. 10:14

У Каїрі у ніч проти вівторка, 16 липня, тривали сутички поліції та сотень прибічників усуненого від посади президента Єгипту Мохаммеда Мурсі. Про це повдомляє ВВС.

Як повідомляють очевидці, поліція застосувала проти людей сльозогінний газ, а демонстранти кидали в поліцію камінням. Поки не відомо, хто почав заворушення. Ісламісти і поліція звинувачують один одного. За інформацією ВВС, сутичкам передувала заява посланця США щодо того, що Єгипет отримав "другий шанс" створити демократію. Наразі достеменно невідомо ані про кількість постраждалих, ані про кількість заарештованих. Державні ЗМІ повідомляють, що в ході нічних заворушень постраждали 22 людини. Деякі ЗМІ пишуть про одного загиблого і десятки поранених. 

5 липня єгипетські війська вперше відкрили вогонь по прихильниках поваленого президента Мухаммеда Мурсі в Каїрі, внаслідок чого загинуло щонайменше три людини. 4 липня у Єгипті склав присягу тимчасового глави держави Адлі Мансур, голова Конституційного суду, якого військові поставили на чолі держави замість заарештованого президента Мохаммеда Мурсі. 

Теги: Київ , Єгипет