Зайва вага не може завадити щастю

Маша Землянська
16 липня 2013р. 10:52

Психологи розрахували "трикутник щастя" - тобто основоположні елементи життя людини, які роблять її щасливою. У нього увійшли люблячий партнер, дохід і соціальна активність. Згідно з даними Дікінского Університету і, зокрема, професора Роберта Каммінса, зайва вага, насправді, не може перешкодити щастю. Професор радить лікарям думати більше про щастя пацієнта в цілому, що не фокусуючись лише на високому тиску і рівні холестерину.

Аналіз 29-ти досліджень за останні 12 років показав: виключаючи реально важкі захворювання, стан здоров'я сам по собі не входить до "трикутник щастя". Так, серед людей з ожирінням ІІ і ІІІ ступеня, коли індекс маси тіла 35 і вище, показники щастя можуть трохи знизитися. Але якщо індекс нижче 35, то вага взагалі не впливає. Отже, при зрості 180 сантиметрів і 110 кілограмів лікар діагностує ожиріння. Однак даний факт ніяк не відіб'ється на загальному стані людини.

Не так вже й важливі місце проживання, рід занять, наявність чи відсутність дітей, із погляду, на рівень щастя. Професор зробив ще одну заяву: з віком життя дійсно покращується.

Теги: Київ , щастя