Отруєні студенти Шевченка вже готові до виписки

Максим Опанасенко
16 липня 2013р. 12:11

Група студентів Київського національного університету Шевченка, котра минулого тижня отруїлася під час проходження практики в Канівському природоохоронному заповіднику, вже готується до виписки. Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

"За словами медиків, всі студенти були госпіталізовані з однаковими симптомами умовно патогенної-інфекції. Всім студентам надано повний курс лікування. Пацієнтів готують до виписки.
Самі студенти запевняють, що почуваються добре і вже готуються повернутися додому. Нарікань на роботу персоналу лікарні немає, всім було надано медичну допомогу в повному обсязі, за що висловлюємо окрему подяку лікарям" - йдеться в повідомленні. Причини отруєння досі лишаються невідомими. Над цим нібито працюють медики і правоохоронці.

Минулого тижня 28 студентів Київського національного університету Шевченка опинилися в лікарні з отруєнням. Всім поставили діагноз - гострий гастроентероколіт. Харчувалися студенти у відомчій їдальні. 

У червні у дитсадку №455 на Празькій, 31А отруїлося 43 дитини і два працівники. За результатами попередньої перевірки Держсанепідслужбою, причиною отруєння стала вермішельна запіканка з курячим м'ясом і яйцями. Виникненню та розповсюдженню спалаху сприяли порушення погодженого двотижневого меню, недотримання правил технології приготування страв, недотримання санітарно-епідеміологічного та дезінфекційного режимів у закладі, порушення правил особистої гігієни персоналом (кухарем, комірником, медичною сестрою), порушення термінів реалізації та умов зберігання масла вершкового, порушення ведення медичної документації та термінів проходження профілактичних медичних оглядів персоналом. Одразу після цього, Головне управління освіти Києва взялося перевіряти всі дитсадки міста. Про те, хто винен у отруєнні дітей, читайте у розслідуванні "Свідомо".

 

Теги: Київ