СБУ: Фотограф Барабаш - загроза нацбезпеці

Ольга Бондаренко
16 липня 2013р. 13:06

Громадянин Росії, фотограф Юрій Барабаш ніс загрозу національній безпеці країни. Таку заяву перед активістами зробила речниця Служби безпеки України, повідомляє журналіст "Свідомо".

Пояснити, як саме Барабаш міг нашкодити цілій країні - у відомстві відмовились. Кажуть: "Таємна інформація". Більше того, за словами представниці СБУ, навіть, якщо Барабашу вдасться оскаржити рішення заборони на в'їзд до країни в суді - не факт, що йому пояснять причину цієї заборони навіть після цього.

О 12:00 близько 20-ти активістів, обурених з приводу визнання "персоною нон-грата" громадянина Росії Юрія Барабаша - вирушили до приймальні Служби безпеки України. 15 липня громадянина Російської Федерації Юрія Барабаша зняли з потягу до Києва на станції Конотоп і заборонили в'їзд на територію України. Барабаш живе в Києві близько 5 років, працював у видавництві, фотографував вуличні протести. Зокрема, є активістом "Чорного комітету". Наразі відомо, що Барабаш о 6-й ранку повернувся в Москву та має намір звертатись до Посольства України за поясненнями.  

Теги: Київ