Штурм міліції у Фастові триває

Максим Опанасенко
16 липня 2013р. 17:33

Штурм Фастівського відділення міліції триває. Про це на своєму Фейсбуці пише активіст Максим Поляков.

"Нам досі не показали підвал, у якому катували людей. Не дозволяють пройти туди й нардепу Сергію Капліну. До відділення міліції продовжують сходитись люди. Біля входу чатують два автобуси беркуту" - пише Поляков.

Кілька годин тому вхід до райвідділу міліції у Фастові Київської області заблокували учасники ходи із Врадіївки. Перед тим, як штурмувати райвідділок, протестувальники провели у Фастові мітинг. Окрім звільнення міністра Захарченка та переатестації міліціонерів, вони також вимагали зупинити торгівлю наркотиками у місті. В акції взяли участь кілька десятків людей. Опісля активісти вирішили подивитися на так звану "кімнату катувань", що знаходиться у підвалі у місцевому райвідділі міліції. Самій міліції ця ідея, вірогідно не сподобалася, активістів вони намагаються не пустити.

Фото з Фейсбук

2-го липня на Миколаївщині, у містечку Врадіївка, близько тисячі людей штурмом взяли райвідділок мілції. Людей обурило те, що працівники міліції намагаються стати на захист одного зі своїх колег, який, за словами 29-річної мешканки, зґвалтував її разом з іншим міліціонером. 7 липня протестувальники з Врадіївки, обурені бездіяльністю міністра МВС Віталія Захарченка, вирушили на Київ. 13 липня відбувся мітинг врадіївців у Жашкові, на якому до ходи мітингуючих нібито також приєднався та залишив службу у райвідділку міліціонер. 18 липня врадіївці обіцяють бути на Майдані Незалежності - і влаштувати безстрокову акцію протесту.  

 


Теги: Київ