У середу суд думатиме про Олександрівську лікарню

Маша Землянська
16 липня 2013р. 17:37

У середу, 17-го липня, об 11:15 Вищий Адміністративний суд в чергове слухатиме справу незаконного будівництва на території Олександрівської лікарні. В його компетенції – підтвердити або визнання недійсним договору оренди на землю компанією «Житло-буд».

«Згадане «питання» вирішується в правовому полі починаючи з 2004 року, що складає цілих дев’ять років. На даний час, представниками лікарні та громадськості прийнято участь більш ніж в п’ятдесятьох судових процесах в судах різних інстанцій – від Шевченківського районного до Верховного Суду», - так коментує чергове засідання юрист Марина Соловйова.

Компанія «Житло-Буд», яка належить Івану Куровському, отримала цю ділянку, яка є частиною парку Богомольця і розташована впритул до вікон Олександрівської лікарні, у 2003 році. 2007-го забудовник почав зрізати дерева та частину схилу, що викликало чисельні протести киян. У 2011-ому Віктор Янукович доручив заборонити будівництво, після чого Київрада повернула цю землю киян. До речі, протягом усього часу Куровський, двічі публічно відмовлялося від земельної ділянки та її забудови.

 

 

Теги: Київ