Виписки про власників фірм можна замовляти он лайн

Маша Землянська
16 липня 2013р. 18:12

Виписки про власників фірм можна замовляти он лайн

Виписку, витяг, довідку або інформацію з Реєстру фізичних та юридичних осіб відтепер можна отримати в електронному вигляді. Зміни в порядок надання відомостей з фірми та підприємців внесло Міністерство юстиції.

"Електронний запит про надання інформації з ЄДР подається через Реєстраційний портал. До нього додається відсканований документ (копія квитанції, виданої банком, або копія платіжного доручення з відміткою банку), що підтверджує внесення плати за отримання відомостей, завірений електронним цифровим підписом запитувача, або інформація про внесення плати за отримання відомостей з використанням платіжних систем через Інтернет. Держреєстратор за відсутності підстав для відмови у розгляді електронного запиту про надання відомостей з ЄДР у відповідний термін направляє запитувачу виписку, витяг, довідку в електронній формі шляхом надання доступу до них на Реєстраційному порталі або відправляє їх поштою у разі проставляння відповідної відмітки в запиті. Виписка в електронній формі завіряється електронним цифровим підписом державного реєстратора", - йдеться в поясненнях відомства.

Наразі, щоб отримати виписку з Реєстру киянам доводилось кілька годин стояти в черзі і сплачувати від 100 гривень в залежності від об'єму потрібної інформації. 

 

Теги: Київ