Активісти прориваються в "кімнату катувань"(відео)

Маша Землянська
16 липня 2013р. 18:32

Активісти прориваються в "кімнату катувань"(відео)

Активісти намагаються потрапити у так звану «кімнату катувань» у фастівському райвідділку. Щоправда, поки спроби не успішні. Журналіст Макс Левін для видання Лівий берег зафільмував, як люди прориваються приховану кімнату.


"Нам досі не показали підвал, у якому катували людей. Не дозволяють пройти туди й нардепу Сергію Капліну. До відділення міліції продовжують сходитись люди. Біля входу чатують два автобуси беркуту" - коментує події активіст Максим Поляков.

В обід вхід до райвідділу міліції у Фастові Київської області заблокували учасники ходи із Врадіївки. Перед тим, як штурмувати райвідділок, протестувальники провели у Фастові мітинг. Окрім звільнення міністра Захарченка та переатестації міліціонерів, вони також вимагали зупинити торгівлю наркотиками у місті. В акції взяли участь кілька десятків людей. Опісля активісти вирішили подивитися на так звану "кімнату катувань", що знаходиться у підвалі у місцевому райвідділі міліції. Самій міліції ця ідея, вірогідно не сподобалася, активістів вони намагаються не пустити.

Фото зі сторінки Максима Полякова у Facebook

Теги: Київ